Hjem & Hushold / Batterier & Ladere / Starthjelp / Lokithor J5000PRO Starthjelp/startforsterker
Lokithor J5000PRO Starthjelp/startforsterker
2_3785af08-16ab-4618-a197-3cdb849b0d65[1].png
J5000PRO_Pictures_6[1].webp
Lokithor_J5000_PRO_picture_6[1].webp
J5000PRO_Pictures_2[1].webp
Lokithor
EAN: 6928493313541
Totalt:
Webblager - På lager
Produktinformasjon
Lokithor J5000 PRO er den ultimate bilstarteren for de som trenger maksimal kraft og pålitelighet.
Med en toppstrøm på hele 5000A kan den starte bensinmotorer opptil 12 liter og dieselmotorer opptil 10 liter – perfekt for biler, lastebiler, campingvogner og båter.
Sikker og bærekraftig LiFePO₄-teknologi
ConnectMax-teknologi for optimal start
  • 5000A toppstrøm – starter ekstremt store bensin- og dieselmotorer
  • LiFePO₄-batteri – høy sikkerhet, stabilitet og lang levetid
  • Kraftig LED-belysning – 400 lumen med tre moduser (konstant lys, strobe, SOS)
  • Hurtiglading – USB-C PD opptil 100W inn/ut, QC 3.0 USB-A og 12V DC-utgang
  • Hurtiglading – fulladet på omtrent 1 time
Spesifikasjoner:
  • Kapasitet: 99,84 Wh
  • Startstrøm: 2500 A
  • Toppstrøm: 5000 A
  • Ladetid: ca. 1 time
  • Mål: 267 × 212 × 78 mm
  • Vekt: 2,5 kg
  • Temperaturområde: -20 ℃ til 60 ℃
  • Sertifiseringer: FCC, CE, RoHS, UN38.3, UKCA
Innhold:
  • Lokithor J5000 PRO Jump Starter
  • USB-C til USB-C-kabel
  • USB-A til USB-C-kabel
  • 12V sigarettenneradapter til DC-kabel
  • Oppbevaringspose for tilbehør
  • Manuell
Anmeldelser (2)
5.0
Produktspesifikasjoner
Ladestrøm
5000 A